Koťata vrh „Z“

„Z“lodušátka

Datum narození: 16.8.2016

Rodiče: Oleantha Shahdan, SK & CH Medok Sibaris, RU


Zulu – v novém domově

Zulu je anglický hláskovací výraz pro písmeno Z. Zároveň se tímto výrazem označuje koordinovaný světový čas. Podle naší Zulu se řídí krmení, protože se probouzí vždy jako první hladová a svým křikem volá na mámu, že je čas krmení.

Zarya – v novém domově

Zarya znamená v ruštině svítání. Když se Zarya narodila byla úplně černé koťátko. Každým dnem je ovšem její srst světlejší a světlejší. Proměna jejího kožíšku připomíná tu dobu, kdy se z noci stává den.

Zephyr – v novém domově

Zephyr, náš jediný kluk, je celý zrzavý jako jeho máma. Určitě by se k němu jméno Garfield hodilo mnohem víc než Zephyr. Však i jeho mámě nikdo neřekne jinak než Paní Garfieldová. Jenže všechna koťata musí mít jméno začínající písmenem “Z”. Dostal tedy alespoň božské jméno. Zephyros (Zephyr) byl řecký bůh západního větru. Je známý jako plodný vítr a posel jara.

Zoe – v novém domově

Zoe se narodila jako největší kotě z holek. Je plná života a energie a proto od nás dostala jméno Zoe, které znamená život.

Zinoviya – v novém domově

Zinoviya je ruská podoba jména Zenobie (síla, život Dia), kterým se pyšnila královna Palmýry. Své zemi vládla velmi pevnou rukou a dokonce se nebála postavit ani Římanům. I naše malá Zinoviya si umí sjednat velmi důrazně pořádek. Když se ji snaží někdo ze sourozenců odstrčit během krmení pryč, nezná sourozence.


k dispozici – o kotě zatím nikdo neprojevil zájem

předběžná rezervace – o kotě je zájem, ale dosud nebyla složena záloha

rezervace – byla složena záloha, kotě není k dispozici